Секрети ідеального підживлення малини: такими ягоди не були ще ніколи
- Рекомендується підживлювати малину навесні калієвмісними та азотовмісними речовинами для покращення росту і плодоношення.
- У період плодоношення варто використовувати компост і калійний сульфат, уникаючи азотних добрив.
- Для ремонтантної малини можна використовувати нітрофоску, розведену у воді, щоб забезпечити ефективне підживлення.
Кожен садівник хоче, щоб кущі малини дали хороший врожай, а ягода плодоносила кілька разів на рік. Для того, щоб ягоди були великими й соковитими, варто подбати про правильне підживлення.
Підживлювати малину потрібно навесні, пише 24 Канал. Вже у квітні – травні на кущах почнуть зав’язуватися плоди, тому для того, щоб вони краще росли, їм необхідне підживлення для розвитку.
Читайте також Коли перед Великоднем можна садити город: потрібно знати
Чим підживити малину навесні та влітку
Городники рекомендують удобрювати малину калієвмісними та азотовмісними речовинами. Добрива з азотом варто використовувати ще до формування самих ягід. Використовуйте сечовину чи аміачну селітру. Засіб потрібно висипати між кущами малини, заглиблюючи трохи в землю.
У період плодоношення використовувати азотне добриво не варто. Найкраще в цей період використовувати компост як шар мульчі. До ефективного підживлення належить калійний сульфат.
Названо чудові добрива для малини / Фото Pexels
Вам знадобиться 40 грамів цієї речовини й 10 літрів води, щоб полити кущі з малиною. Для ремонтантної малини можна використовувати нітрофоску й розвести в такій же пропорції.
До слова! Правильне весняне підживлення смородини певними добривами покращить урожай плодів вдвічі більше. Чим підживити смородину навесні – читайте в нашому матеріалі.
Перше підживлення проводиться навесні з використанням суперфосфату, селітри й попелу. Вже коли сформуються квіти й плоди, можна підживити малину вдруге.