Укр Рус
26 листопада, 17:36
2

Що робити, якщо наволочка більша за подушку: блогерка розкрила секрет, який спростить життя

Основні тези
  • Блогерка Діана Гологовець поділилася лайфхаком про те, як заправити в маленьку подушку велику наволочку, вивернувши її навиворіт і заправивши подушку до половини.
  • Прати постільну білизну рекомендується раз на 10 днів або хоча б раз на 2 тижні, щоб уникнути появи неприємного запаху і бактерій, особливо якщо в ліжку є домашні улюбленці чи звичка їсти.

Через неуважність під час покупки постільної білизни, ми можемо купити наволочку, яка за розмірами підходить для великої подушки. Якщо вона у вас менша, то не поспішайте йти з нею до швейної майстерні. Ситуацію можна виправити в домашніх умовах.

Тепер в мережі є стільки лайфхаків, що будь-які проблеми можна вирішити всього за кілька секунд, пише 24 Канал з посиланням на інстаграм-сторінку Діани Гологовець.

Читайте також Як часто насправді потрібно змінювати постільну білизну: відповідь вразить

Блогерка постійно ділиться цікавими порадами, які стосуються побуту, тож цього разу розповіла, як позбутися халепи, коли наволочка вдвічі більша за подушку.

Як заправити в маленьку подушку велику наволочку

Спочатку наволочку треба вивернути навиворіт й поставте кишенькою до низу. Тоді все гарно розрівняйте й поставте зверху подушку. Після цього треба заправити низ подушки до половини й перевернути на іншу сторону. Далі потрібно просунути руки в наволочку, схопити за кути й вивернути. Такий лайфхак ідеально підійде для ортопедичних подушок.

Лайфхак із заправленням наволочки у подушку: дивіться відео

Як часто прати постільну білизну

Більшість людей змінюють постільну білизну раз на місяць, однак так робити не варто. Прати постільну білизну треба раз на 10 днів або хоча б раз на 2 тижні. Ми проводимо в ліжку понад 7 годин щодня, пітніємо під ковдрою, тож за ці дні вона починає не зовсім приємно пахнути.

Окрім того, важливим фактором є й те, що нерегулярне прання збільшує ризик появи бактерій. За цим треба ретельно слідкувати людям, які мають алергію чи астму. Часто змінювати постільну білизну треба тим, хто спить в ліжку з домашніми улюбленцями, має звичку їсти в ліжку чи лягає спати не прийнявши душ.