5 найкращих добрив для рослин у саду: про них знають одиниці

12 серпня 2024, 14:09
Читать новость на русском

Джерело:

ТСН

Рідкі добрива – це один з найпростіших способів збагатити ваш ґрунт корисними речовинами та покращити ріст рослин. І його ще один плюс – це дуже контрольовані дозування.

Зробити поживний "напій" для рослин без зайвих витрат насправді досить легко, і використовувати потрібно тільки ті інгредієнти, які вже є у вас вдома. І вони будуть не менш ефективними, ніж дорогі магазинні підживлення. 

Цікаво Як зварити кукурудзу за 5 хвилин: дивовижний лайфхак без використання води

Які добрива можна використовувати на городі

Перш за все, вам потрібно зайти до себе на кухню чи відкрити комору. Ви будете здивовані тим, скільки матеріалів для підживлень там зберігається. І ось 5 найбільш популярних з них. 

Цибуля

Коли ви замочуєте її у воді, тоді ви можете створити фосфорне добриво, яке сприятиме цвітінню будь-яких рослин. 

Морква

Її потрібно замочити у воді, і тоді можна отримати неймовірне калійне добриво. Воно сприятиме росту рослини. 

Виконані домашні справи означають одне – час переходити до відпочинку та відновлення сил з улюбленою кавою. А щоб процес її приготування не спровокував ще один цикл прибирання, радимо звернути увагу на Gemini у дріпах. В кожному паперовому пакетику міститься порція меленої кави. Тож все, що потрібно для заварювання – улюблена чашка і гаряча вода.

Соя

Якщо її замочити, вийде азотне добриво. Вносити його під рослини потрібно для того, аби запобігти пожовтінню листя та кореневої гнилі. 

Апельсинова шкірка

Її, як і решту продуктів, потрібно замочити у воді. А шкірка допоможе у тому, щоб регулювати pH ґрунту. 


Апельсинова шкірка може стати добривом / Фото Pexels

Картопляна шкірка

В Україні страви з картоплі надзвичайно популярні. Та після того, як ви приготуєте страву, не поспішайте викидати відходи. Якщо залишки та шкірку замочити, вийде дуже поживний розчин, який може збагатити рослину корисними мікроелементами. 

Головне – пам'ятайте, що підживлення просто обов'язкові для того, аби рослина плідно росла та швидко розвивалася, а згодом – порадувала вас багатим врожаєм.