Укр Рус
12 лютого, 13:29
2

Рослини будуть цвісти на очах: додайте у воду для поливу один інгредієнт

Основні тези
  • Для покращення якості води для поливу рослин рекомендується додавати лимонну кислоту, яка пом’якшує воду і нейтралізує шкідливі речовини.
  • Розчин готується шляхом додавання четвертини чайної ложки лимонної кислоти на 5 літрів води, що покращує стан ґрунту і сприяє здоров’ю рослин.
  • Вода з кулера може бути неефективною через процедуру знесолення, а кип’ячена вода втрачає поживні речовини, які осідають на дні чайника.

Вигляд кімнатних рослин залежить від багатьох факторів, втім особливу роль відіграє якість води для поливу. Вода з-під крана є не найкращим вибором, оскільки в ній міститься хлор, важкі метали та інші шкідливі компоненти, які потрапляють в ґрунт й можуть негативно впливати на рослини.

Низька якість води відображається в появі білого нальоту на поверхні ґрунту, пише 24 Канал з посиланням на Woman life. Щоб вода для рослин була корисною, потрібно додати один інгредієнт.

До теми Що робити, якщо листя драцени пожовтіло: названо основні причини

Щоб покращити якість води та забезпечити здоровий розвиток рослини, варто використовувати воду з лимонною кислотою. Засіб допомагає пом’якшити воду, нейтралізувати шкідливі речовини та усунути появу білого нальоту.

Фахівці кажуть, що вода з лимонною кислотою краще засвоює поживні речовини рослин та запобігає хвороб коріння.


Вода з лимонною кислотою покращує якість рослин / Фото Pexels

Приготування води для поливу

Наберіть 5 літрів води та дайте їй відстоятися. Всередину додайте четвертину чайної ложки лимонної кислоти й ретельно перемішайте розчин до повного розчинення. Цю воду можна використовувати для поливу рослин. Вона покращить стан ґрунту та сприятиме рясному цвітінню й загальному здоров’ю кімнатних рослин.

Зверніть увагу, що вода з кулера в процесі очищення проходить процедуру знесолення, тож певні хімічні реакції позбавляють рідину корисних речовин, які необхідні рослинам.

Якщо регулярно поливати такою водою квіти, то вони можуть недоотримати безліч мінералів. У кип’яченій воді поживні речовини випадають в осад й залишаються на дні чайника, а вони є доволі необхідними для рослин.