Часто буває таке, що буряк перестає рости, а коренеплоди не формуються належним чином, пише 24 Канал з посиланням на "Сенсацію". Городники беруться одразу за підживлення попелом, бором чи калієм, втім є один мікроелемент, який є набагато важливішим.
Читайте також Ще не пізно: посадіть ці рослини в липні, аби восени зібрати урожай
Чим підживити буряк у липні?
У спеку буряк потрібно підживлювати фосфором. У дуже теплі дні стається випаровування вологи з ґрунту, тому овочі не здатні нормально засвоювати поживні речовини. Щоб не зупинився розвиток буряка, рослину потрібно підживити фосфором.
До речі, знайти добрива за найкращими цінами можна на Prom. А ще саджанці, ґрунт, інвентар і купа всього для городу. Ще й доставка з підпискою "Для своїх" буде безкоштовна.
Він відповідає за формування сильної кореневої системи, активне визрівання коренеплоду та покращений загальний імунітет рослини. Фосфор міститься у попелі, однак в невеликій кількості, тож у спеку його замало. Кращу та швидшу дію мають спеціальні фосфорні добрива.
Буряк потрібно підживити фосфором / Фото Pexels
Суперфосфат є найпростішим варіантом для внесення добрива у сухому вигляді в міжряддя. Також можна приготувати водний розчин для поливу під корінь.
Монокалій фосфат підходить для позакореневого підживлення по листку. Засіб є особливо ефективним у нестабільну погоду чи в час різкої зміни температури.
До слова, фітофтороз – поширене грибкове захворювання томатів, яке уражає рослини у вогку та прохолодну погоду, тому профілактичне обприскування є важливим. Чим вивести хворобу – розповіли у нашому матеріалі.
Під час підживлення бажано використовувати теплу воду, щоб уникнути додаткового стресу для рослини. Дачники радять не перевищувати дозування, щоб не нашкодити рослині.