Посадити тюльпани на своїй ділянці – це досить вдала ідея, адже вони будуть яскраво цвісти та радувати своїм виглядом. Втім, щоб дочекатися великих бутонів та пишного цвітіння, потрібно не забути підгодувати рослини правильними і вдалими добривами.

Цікаво Як виростити красиві гладіолуси: правила посадки й догляду за квітами

Чим потрібно підживлювати тюльпани

Щоб побачити довге і пишне цвітіння, потрібно не тільки обрати правильне добриво, але і внести його у ґрунт вчасно. Тож насамперед це потрібно зробити саме тоді, коли ви тільки побачили перші паростки. Саме у цей момент починається активне зростання, тож для рослин потрібні азотні добрива.

Садівники переконані, що найбільш дієве добриво для тюльпанів – це аміачна селітра, адже рослини добре будуть її сприймати навіть у випадку, якщо температура буде дуже невисокою.

Тюльпани потрібно вчасно підживлювати
Тюльпани потрібно підживлювати тричі / Фото Pexels

Для того, щоб використати її, вам потрібно приготувати нескладний розчин. Для нього візьміть 10 літрів води та всипте у неї 40 грамів засобу. Потім розмішайте, щоб він повністю розчинився та полийте ним молоді пагони тюльпанів.

Після того, як закінчиться вегетативний період, варто очікувати появи бутонів – але тоді також потрібно підживлювати рослини. Для цього ви можете приготувати розчин із коров'яку у співвідношення 1:30, де більша частина – це вода. Після цього на кожні 10 літрів розчину додавайте 30 грамів суперфосфату та стільки ж сірчанокислого калію.

Ви могли про це не знати, та продовжувати підживлення потрібно і під час цвітіння. Тоді підійде калійна селітра – 15 грамів речовини потрібно розвести у 10 літрах води.

Тож намагайтеся дотримуватися цих простих правил підживлення, і тоді вам точно вдасться виростити красиві і яскраві квіти, які будуть радувати цвітінням протягом дуже тривалого часу.