Будуть цвісти тижнями: чим підживлювати тюльпани навесні
Джерело:
"Вікна"Певно, найбільша радість для садівника – це яскраві квіти, які довго і красиво цвітуть. Та для того, щоб досягти цього, потрібно правильно підживити тюльпани навесні.
Перші листочки тюльпана пробиваються вже майже відразу після того, як сходить сніг. І вже тоді можна і почати підживлювати рослини. Тож якщо ви встигнете зробити це вчасно 3 чи 4 рази, тоді квіти цвістимуть пишно і довго.
Цікаво Як відчистити чайник від накипу: найпростіші поради, які допомагають
Як часто потрібно підживлювати тюльпани
Вперше підживлювати тюльпани потрібно дуже рано навесні – тоді, коли зійде сніг. Другий раз, коли потрібно вносити добрива – це тоді, коли квіти зав'язують бутони. Наступне підживлення потрібно проводити на початку цвітіння, а останнє – відразу ж після того, як тюльпани відцвіли.
А для того, щоб удобрювати рослини, потрібно використовувати три базові речовини, які дуже потрібні для тюльпанів. Отож, не забудьте про азот, фосфор та калій. В різні періоди росту квітки тюльпани потребують якогось із цих елементів більше за інші.
Тюльпани потрібно вчасно підживлювати / Фото Pexels
Також ви можете до добрив додати трохи заліза, міді, магнію, марганцю, бору та цинку. Всі ці елементи ви зможете знайти у комплексних добривах для тюльпанів.
Любиш лайфхаки, які допомагають створити затишок в домі. Лови ще один! Забезпечити особливий аромат допоможе 100% арабіка від Gemini. Обсмажена спеціально під еспресо, вона наповнить дім кавово-вершковими нотками. Для максимального ефекту радимо купувати каву в зернах та заварювати з допомогою професійної кавомашини чи гейзерної кавоварки.Якщо рослині не вистачає азоту, тоді довжина її стебла може суттєво зменшитися, а бутони будуть дрібними. Та і дітки цибулин будуть утворюватися у дуже невеликій кількості.
Натомість калій і фосфор потрібні для того, щоб зміцнювати коріння та стимулювати пишне цвітіння рослини. Вони також є чудовою профілактикою багатьох хвороб.
Залізо корисне рослині для того, щоб утворювати хлорофіл у клітинах, а від нього листя та стебла рослини набувають насиченого зеленого кольору. Бор допомагає зав'язати цвітіння, а цинк робить рослини менш вразливими до весняних заморозків.