Білі відкладення кальцію всередині чайника можуть бути неприємними та псувати вигляд вашого посуду, але якщо надто довго відкладати чищення, вони можуть стати навіть руйнівними. Та вам необов'язково використовувати оцет, який залишає по собі сильний запах. На кухні є ще один продукт, який гарантовано очистить чайник від нальоту.

Цікаво Чим підживлювати виноград навесні: ягід буде неймовірно багато

Чим можна почистити чайник

Наліт – це та неприємність, позбутися якої повністю просто неможливо, тож вам, скоріш за все, доведеться регулярно повертатися до чищення. І для того, щоб воно не завдавало надто багато клопотів, варто заздалегідь знайти засіб, який буде мити ваш чайник ідеально.

Зазвичай радять використовувати білий оцет. Він і справді ефективний у видаленні нальоту, але залишає по собі сильний запах, і через це багато людей не використовують його. Та це не значить, що ви маєте просто дозволити нальоту розповзатися і далі. Натомість використайте продукт, який працює ще швидше.

Електричний чайник
Чайник можна почистити від накипу / Фото Pexels

Отож, знайдіть у себе на кухні лимонну кислоту і просто змішайте її з невеликою кількістю води та прокип'ятіть її. Цей засіб просто ідеальний – він не містить хімікатів, є натуральним та водночас не пахне.

Зазвичай для очищення вистачає 10 хвилин, і цей засіб стане справжнім порятунком для людей, у яких – крана тече жорстка вода, адже наліт на чайнику активно утворюється саме через неї.

Зазвичай для ефективного результату буде достатньо всього двох столових ложок продукту. Втім, ви також можете скористатися і спеціалізованими засобами для видалення накипу та нальоту, які можна знайти в магазині – вони також будуть надзвичайно ефективними та підійдуть для застарілих і дуже міцних забруднень.