Укр Рус
6 лютого, 14:47
3

Навіщо солити воду в унітазі: ця елементарна хитрість заощадить час на прибирання

Основні тези
  • Сіль в унітазі може діяти як дезінфікуючий засіб, поглинаючи вологу, жир і неприємні запахи.
  • Цей метод може допомогти зменшити запахи від старих труб і боротися з цвіллю у ванній кімнаті.

Можливо, вам доводилося раніше чути, що господині засипають сіль в унітаз. Втім, далеко не всі знають причину такої дивної звички.

Для багатьох людей засипання солі в унітаз може здатися абсурдом, та насправді у цьому лайфхакові є багато сенсу, повідомляє 24 Канал. Особливо важливо засвоїти цю звичку, якщо у вашому домі давно не мінялися труби. 

Цікаво Іржу з унітаза можна легко вивести: є 3 унікальні методи

Навіщо засипати сіль в унітаз?

Якщо ви хочете почистити свій унітаз народними засобами, без використання хімії – це цілком реально. І вам для цього не доведеться використати жодної гривні – достатньо буде звичайного продукту, що є на кожній кухні. 

Сіль, виявляється, є досить потужним дезінфікуючим засобом, що може не тільки забирати зайву вологу, але й поглинати жир. Окрім того, сіль може впоратися і з більшістю неприємних запахів у ванній кімнаті. 


Сіль може прибрати неприємні запахи / Фото Pexels

І якщо ви відчуваєте, що від старих труб у кімнати поширюється сморід, тоді це можна легко виправити за допомогою солі – чистку нею потрібно проводити кожного дня протягом тижня. Спершу засипайте в унітаз стакан солі, а після цього – трохи теплої води. 

Окріп виливати в унітаз не можна, адже це може призвести до того, що сантехніка трісне. Окрім того, не сподобається кип'яток і пластиковим трубам. Максимальна температура води, яку можна туди виливати – це 40 – 35 градусів. 

Якщо ж ви помітили засмічення у раковині, то можна використовувати сіль і для нього. Засипте трохи солі, а тоді злийте водою. Якщо повторити таку процедуру кілька разів, воно зникне. Також ви можете використати поєднання соди з оцтом – для цього змішайте сіль та соду, засипте її у злив і додайте кілька столових ложок оцту. 

Почнеться реакція, але зливати воду не варто – перед цим зачекайте 2 години, аби все засмічення зникло. 

До речі, сіль може поборотися і з цвіллю, яка з'являється на стінах туалету та ванної кімнати через надмір вологи. Річ у тому, що цей продукт чудово поглинає зайву вологість, тож для усунення проблеми буде достатньо розкласти кілька мішечків із сіллю по кутках кімнати.