Тюльпани дуже красиво виглядають у вазі, коли вони свіжі, однак коли вони починають вже звисати з країв – це пряма ознака того, що вже невдовзі квіти зів’януть.

Дивіться також Подаруйте квітам друге життя: як виростити троянду із букета

Як продовжити свіжість тюльпанів

Щоб продовжити їм життя та зберегти у вазі набагато довше, вам треба просто вкинути у вазу мідну монету. Цей простий лайфхак здатен зберегти тюльпани свіжими впродовж тижня.

Експерти кажуть, що вся справа в тому, що монети мають природні антимікробні властивості. Вони перешкоджають росту бактерій, які спричиняють висихання та в’янення тюльпанів.

Монета допоможе тюльпанам залишатися свіжими
Монета допоможе тюльпанам залишатися свіжими / Фото Pexels

Дехто радить проколювати верхівку стебла шпилькою, щоб трохи оживити їх. Та в будь-якому випадку, якщо у вашій вазі є оберемок квітів, не забувайте кожного дня міняти свіжу воду та обрізати кінчики. Такий спосіб теж допоможе їм протриматися у вазі набагато довше.

Уповільнити розмноження бактерій також може проста таблетка аспірину. Просто додайте її на 1 літр води. А ще додаткове живлення тюльпанам надає цукор. На літр води треба дати 1 чи 2 чайні ложки.

Саме правильний та регулярний догляд за квітами допоможе вам зберегти їх якомога довше у вазі свіжими та красивими, тож спробуйте ці методи та переконайтеся в тому, що вони дійсно працюють.