Однак є одна річ, яку щури дуже не люблять і саме це допоможе їх відлякати раз і назавжди. Один садівник зазначив, що щурам не подобається сира цибуля.

Читайте також Слимаки більше не будуть їсти рослини: копійчаний метод, який люблять всі садівники

Як позбутися від щурів

За його словами, він знайшов щурячу нору, засипав всередину порізану сиру цибулю та засипав її землею. Садівник розповів, що впродовж кількох днів з’являлися нові діри, бо щури вже не хотіли вилазити з попередньої, тоді нові нірки він теж засипав цибулею.

Кілька днів таких старань – і щури покинули земельну ділянку. Цибуля є дешевим овочем, тож поки ще немає урожаю, її можна купити за копійки.

Виявляється, щури дуже не люблять цибулевий запах, тому одразу тікають з таких місць. Буває й так, що в саду живе ледь чи не ціла їхня армія, тому краще буде, якщо ви біля нірок посадите цибулю, часник чи цибулю порей.

Методи, які допомагають позбутися щурів
Методи, які допомагають позбутися щурів / Фото Pexels

Щури також дуже не люблять олію перцевої м’яти. Змочіть в олії вату та занурте в нірку. Щоб гризуни надовго не затрималися, міняйте свіжу вату кожних 3 дні.

Ці способи є гуманними, оскільки щури будуть просто тікати. А от лавровий лист для них є смертельним. Вони будуть його їсти, але для щурів він є отруйним.

Спробуйте два попередні способи для боротьби з гризунами, які за словами садівників, справді здатні допомогти та відлякати щурів з ділянки назавжди.