Ось чому рис не виходить розсипчастим: одна помилка, яка псує усю кашу

2 липня 2024, 19:10
Читать новость на русском

Джерело:

"Главред"

Чимало людей роками намагаються знайти рецепт ідеально приготованого рису, аби він не злипався та залишався ароматним і розсипчастим. Приготувати його досить просто.

Іноді після приготування рис стає липким та неприємним на дотик та на смак – попри те, що ви, здавалося б, зробити все правильно. Втім, скоріш за все, ви все ж припустилися однієї поширеної помилки. 

Цікаво Організовані люди ніколи не тримають ці 5 речей у своїй ванній кімнаті

Як правильно готувати рис

Рис – це не дуже дорога крупа, але для приготування її потрібно все ж знати одну хитрість. Щойно ви її засвоїте, каша буде вдаватися кожного разу. І ось вона – води потрібно додавати рівно вдвічі більше, аніж рису. 

Наприклад, спершу ви кладете в каструлю дві склянки рису, а потім заливаєте 4 склянки води. Після цього потрібно взяти дерев'яну ложку та акуратно перемішати вміст каструлі. Втім, перемішувати весь час не тільки не обов'язково, але й шкідливо, інакше рис стане липким. Буде цілком достатньо тільки одного помішування на початку. 

Виконані домашні справи означають одне – час переходити до відпочинку та відновлення сил з улюбленою кавою. А щоб процес її приготування не спровокував ще один цикл прибирання, радимо звернути увагу на Gemini у дріпах. В кожному паперовому пакетику міститься порція меленої кави. Тож все, що потрібно для заварювання – улюблена чашка і гаряча вода.

Після цього каструлю потрібно поставити на вогонь та довести до кипіння. Потім вогонь варто зменшити до найнижчого рівня, аби рис кипів, і накрити його кришкою. Всього 15 хвилин – і рис буде ідеально готовий. Та після того, як ви насиплете його до миски, його потрібно перемішати виделкою, аби крупа розпушилася. 


Рис можна ідеально приготувати / Фото Pexels

Дуже часто під час приготування до каші додають надто багато води, і саме це призводить до неприємної липкості та надмірної м'якості каші. Навіть якщо вам здається, що води замало, не варто додавати її більше.