Маленькі смужки пластику засмічують та ламають обладнання, тому для переробки не годяться, а на звалищах вони розкладаються десятки років, отруюючи ґрунт й воду. Тому постарайтеся їх не викидати та застосовувати в побуті. Розповімо вам кілька ідей, які вам стануть в нагоді.

Читайте також Як правильно зберігати хліб, щоб він не черствів: лайфхаки, які полюблять всі

Зав’язування шнурів

Шматочками пластику зв’язуйте шнури від комп’ютера, зарядки чи кабелі, щоб вони не плуталися. Також ними можна зав’язувати шнурки для взуття, залишки ниток для в’язання чи будь-що інше.

Затискач для скотчу

Кожен з нас стикався з моментом, коли дуже важко вдається знайти кінчик клейкої стрічки. Якщо позначити це місце пластиковим затискачем, то в майбутньому лише зекономите свій час, бо вам не доведеться шукати початок скотчу.

Хлібною застібкою можна прикріплювати кінець скотчу
Хлібною застібкою можна прикріплювати кінець скотчу / Фото Pexels

Опора для рослин

Деякі рослини мають дерев’яні палички чи ґрати, які слугують їм опорами. Але часом постає питання: чим же їх закріпити до цієї опори? Відповідь досить проста. Просто зафіксуйте рослину хлібним затискачем.

Замок для клітки

Домашні гризуни часом люблять вилазити на волю та справляються з клямками на клітках. Щоб їх не доводилося шукати по всьому будинку та не вішати замок, спробуйте скористатися кліпсами з хлібної упаковки. Просто закріпіть їх в тих місцях, звідки тварина не зможе втекти.

Пряме призначення

Використовуйте затискачі за їхнім прямим призначенням. Ви можете надійно закрити будь-який пакет з продуктами. Така пластикова застібка не розстібнеться сама по собі.