Як використовувати лушпиння як добриво – розкаже 24 Канал.
Дивіться також Сморід з пральної машини пройде за лічені хвилини: допоможуть елементарні засоби
Чому це працює
У лушпинні цибулі міститься велика кількість корисних речовин: калій, фосфор, магній, а також фітонциди – природні антибактеріальні сполуки. Завдяки такому складу лушпиння допомагає не лише підживити рослини, а й захистити їх від грибкових хвороб та шкідників.
Як використовувати лушпиння як добриво
Настій для поливу
Насипте жменю сухого лушпиння в літрову банку, залийте теплою водою, накрийте й залиште настоюватися 24 години. Процідіть і поливайте ґрунт під рослинами – особливо добре підходить для томатів, перцю, огірків, квітів.
До речі, знайти добрива за найкращими цінами можна на Prom. А ще саджанці, ґрунт, інвентар і купа всього для городу. Ще й доставка з підпискою "Для своїх" буде безкоштовна.
Обприскування
Той самий настій можна використати для обприскування листя – це допоможе боротися з попелицею, кліщами та цвіллю.
Як використовувати лушпиння цибулі як добриво / Фото Unsplash
Суха мульча
Подрібнене сухе лушпиння можна розкласти під рослинами як мульчу. Воно поступово перегниває, збагачуючи ґрунт і стримуючи ріст бур’янів.
Цікаво! Цибулинне добриво – ідеальне для кімнатних рослин, овочів, ягід, квітів і навіть дерев. Воно підходить для органічного землеробства, не шкодить довкіллю та безпечне для людей і тварин.
Лушпиння цибулі – простий, але потужний помічник, який допоможе вашому врожаю стати ряснішим, а рослинам – здоровішими. І все це – без жодної "хімії"!