Фахівці рекомендують використовувати натуральні засоби, які мають нічим не гірший ефект, ніж хімічні спреї. Іржа утворюється через скупчення води в певних ділянках ванни чи навколо зливу. Стається це тоді, коли у воді накопичується багато заліза.
Зверніть увагу 5 речей у домі можуть притягнути лихо: ніколи не тримайте їх в оселі
Чистити ванну можна не частіше, ніж раз на тиждень. Таким чином ви зможете уникнути мильного нальоту й майбутньому утворенню іржі.
Сода
На ділянку з іржею треба висипати товстий шар соди й залишити його на годину. Можна змочити невеликою кількістю води дуже іржаві ділянки. Після того, як сода подіє, потріть все щіткою, щоб позбутися іржі.
Для сильного забруднення, потрібно в однакових пропорціях змішати харчову соду з кальцинованою й нанести суміш на змочену ванну. Після 30 хвилин все треба очистити губкою, попередньо змішавши її в розчині оцту.
Нашатирний спирт
Для роботи з нашатирним спиртом візьміть захисну маску на обличчя та відчиніть вікно. У банку потрібно налити 100 міліграмів нашатирю й додати 50 міліграмів перекису. Все добре перемішайте й змочіть в розчині суху серветку. Перед цим обов’язково одягніть гумові рукавиці. Розчин нанесіть на ділянки, а через 15 хвилин все протріть губкою й змийте водою.
Ванну можна легко відчистити / Фото Pexels
Оцет
Для розчину потрібно 100 міліграмів винного оцту розмішати з 2 столовими ложками солі. Все перелийте в каструлю, поставте на вогонь й нагрійте до 65°С. В отриманому розчині змочіть губку й протріть місця з іржею. Залишіть все на 20 хвилин, а тоді змийте водою.
Приготування кави вдома – можливість зробити паузу в потоці буденних задач. Чи то навчання, чи то віддалена робота, чи просто хатні справи. З дріпами від Gemini це ще простіше. Декілька хвилин – і ти насолоджуєшся насиченим та збалансованим смаком 100% арабіки.
Лимонна кислота
У 0,5 літра теплої води розчиніть 3 столові ложки лимонної кислоти. Розчин нанесіть на місця з іржею, залишіть на 30 хвилин, а тоді змийте водою.