Укр Рус
19 лютого, 17:42
2

Побутові прилади, які потрібно вимикати з розетки на ніч: помітно зекономите гроші

Основні тези
  • Рекомендується вимикати з розетки на ніч пристрої, такі як пральна машина, посудомийна машина, сушильна машина, телевізор, мікрохвильова піч, комп'ютер, принтер і кавомашина, щоб зекономити на електроенергії.
  • Прилади, які залишаються в режимі очікування, продовжують споживати електроенергію, тому їх повне вимикання допоможе знизити рахунки на електроенергію.
  • Холодильник не варто вимикати, навіть під час відпустки, щоб уникнути розмороження і появи плісняви.

У сучасному світі електричні пристрої стали необхідною частиною нашого життя, тому ми навіть не задумуємося над тим, щоб вимикати деяку техніку з розетки на ніч. Втім, це потрібно зробити, щоб заощадити рахунки на електроенергію.

Для ефективної економії, деякі енергоприлади треба повністю вимикати, оскільки навіть вночі вони продовжують споживати електроенергію, пише 24 Канал з посиланням на Express.

Дивіться також Варто повішати дзеркало на кухні: ви будете вражені результатом

Які пристрої треба вимикати з розетки

Не варто залишати на ніч в режимі очікування найпоширеніші пристрої, які входять до переліку найенергоємніших приладів.

  • Пральну машинку;
  • Посудомийну машинку;
  • Сушильну машинку;
  • Телевізор;
  • Мікрохвильову піч;
  • Комп’ютер;
  • Принтер;
  • Кавомашину.

Чому вони споживають багато електрики

Саме ці прилади залишати в режимі очікування найдорожче. Деякі з них споживають багато електрики, оскільки їм потрібно нагріти воду – це посудомийна та пральна машина.


З розетки потрібно витягати посудомийну машину / Фото Pexels

Ці прилади перебувають в режимі очікування, щоб бути готовими за потреби миттєво нагріти воду, тому й споживають так багато енергії. На ніч чи на час відпустки їх треба повністю відключати від мережі та вимикати з розетки.

Потрібно розуміти, що будь-який прилад, який є увімкненим чи залишається підключеним до розетки, все одно споживає електричний струм. У сплячому режимі деякі прилади все одно продовжують використовувати енергію. Єдиний спосіб, який обмежить прилад до споживання електроенергії – це витягнення виделки з розетки.

Приготування кави вдома – можливість зробити паузу в потоці буденних задач. Чи то навчання, чи то віддалена робота, чи просто хатні справи. З дріпами від Gemini це ще простіше. Декілька хвилин – і ти насолоджуєшся насиченим та збалансованим смаком 100% арабіки.

Втім, є кілька побутових приладів, які ніколи не варто вимикати, навіть попри те, що вони споживають багато електроенергії. Відправляючись кудись у відпустку, не вимикайте холодильник. Навіть попри те, що разом з морозильною камерою пристрій споживає 12% від загального рахунку за електрику. Його вимкнення призведе до повного розмороження, появу плісняви та поганого запаху, який буде важко вивести.