Плоди почнуть рости як на дріжджах: підживіть цим баклажани у липні
- У липні баклажани потребують мінерального підживлення для активного росту, зокрема органічних, азотовмісних та фосфорно-калійних сумішей, які слід чергувати кожні 7 днів.
- Досвідчені дачники рекомендують використовувати настої з трави, курячого посліду, золи, а також бананові шкірки для підживлення баклажанів.
Баклажани є теплолюбними та вибагливими овочами. У липні баклажани активно цвітуть, формують зав’язі та починають плодоношення. Дачники радять у цей час внести добрива, щоб плоди виросли великими.
Досвідчені господині рекомендують вчасно видаляти пасинки, пише 24 Канал з посиланням на "Добрі новини". Баклажани утворюють бічні пагони, які тягнуть на себе живлення. Обривання пасинків вплине на те, щоб овочі не витрачали сили на зайву зелену масу, а саме на формування плодів.
Читайте також Помідори стануть солодшими та смачнішими: потрібне одне підживлення з кухні
Чим підживити баклажани у липні?
У липні для активного росту баклажанам потрібне мінеральне підживлення. Можна чергувати органічні, азотовмісні та форсфорно-калійні суміші, підживлюючи баклажани кожних 7 днів. Добре впливають на ріст баклажанів настої з трави, курячого посліду чи золи.
До речі, знайти добрива за найкращими цінами можна на Prom. А ще саджанці, ґрунт, інвентар і купа всього для городу. Ще й доставка з підпискою "Для своїх" буде безкоштовна.
Дачники люблять використовувати для баклажанів курячий послід. До 10 літрів треба додати пів літра посліду, настояти тиждень, а тоді 0,5 отриманого розчину розвести ще у 10 літрах води й полити рослини під корінь.
Через тиждень після удобрення курячим послідом, варто підживити баклажани настоєм із золи. До 10 літрів води додайте 1 літр деревної золи, залишіть на годину, а тоді полийте посадки. Така черговість добре підживить рослину в час плодоношення.
Чудовим калійним підживленням є бананові шкірки. До 3 літрів води додайте 2 – 3 шкірки й дайте їм настоятися 2 доби, а тоді отриманим розчином полийте баклажани під корінь.