Непрохані гості вдома – це зовсім неприємно, і особливо у випадку, коли це павуки. Позбутися їх досить складно, та вони не з'являються нізвідки. І хоча є велика кількість причин, через які вони можуть оселитися у вас вдома, ось кілька з помилок, яких ви могли припускатися.

Цікаво Додайте цю спецію у воду для миття підлоги: вона стане бездоганно чистою

У вашій ванній надто багато пари

Можливо, ви думаєте, що ви самотні, коли приймаєте гарячий душ, але саме ці процедури приваблюють до вашої ванної і квартири загалом павуків. Вони можуть не шукати воду для того, щоб втамувати спрагу, а натомість просто насолоджуються місцями із підвищеною вологістю.

Тож не забувайте про ретельне провітрювання ванної кімнати після кожного разу, як ви нею користуєтеся. Відкривайте вікна, якщо вони є, і залишайте двері відчиненими.

У вас надто багато кімнатних рослин

Вам може здатися, що не буває надто багато кімнатних рослин, але у такій їх кількості все ж є свої недоліки – вони створюють ідеальні умови для розмноження і проживання павуків.

Зазвичай у вас вдома вони не стикаються із хижаками, які би загрожували їм у природі, і саме це робить приміщення та ваші кімнатні рослини приємним і зручним середовищем для проживання.

Кімнатні рослини
Кімнатні рослини можуть приваблювати павуків / Фото Pexels

Не прибираєте регулярно

Для того, щоб запобігти появі павуків, важливо створити графік прибирання та дотримуватися його неухильно. Не забувайте і про те, щоб проводити огляди будинку і подвір'я на предмет проблемних ділянок. Павуки можуть ховатися під карнизами, в кутках і на стелі тощо.

Довго зберігаєте сміття

Сміття – це ще одне практично запрошення для павуків до вашого дому. Павуки, які плетуть павутиння, воліють робити це у тихих, захищених місцях. І ящик із переповненим сміттям – практично ідеальне місце для цього.