Укр Рус
24 березня, 18:58
3

Ніколи не кляніться: одиниці знають, які наслідки приносить ця "невинна" звичка

Основні тези
  • Езотерики попереджають, що клястися суворо заборонено, оскільки це може завдати серйозної шкоди як самому собі, так і близьким.
  • Клятви можуть блокувати удачу, фінансові потоки, а також викликати нещастя та хвороби у тих, ким поклялися.

Чимало людей, коли обіцяють щось чи хочуть довести свою чесність, клянуться землею, небом чи й іншими речами. Та езотерики попереджають, що робити це суворо заборонено.

Клятва – це непорушна обітниця, і людина, що дає її, зобов'язана своєї клятви дотриматися, повідомляє 24 Канал. Ось тільки чимало людей переконані, що клястися не можна, навіть якщо ви справді плануєте виконати обіцяне та не обманюєте. 

Цікаво Як правильно посадити кабачки навесні: виростуть великими й смачними

Чому не можна клястися?

Перш за все, походження слова, скоріш за все, вказує на те, що "клятва" утворилася від "клянучи", що означало лаяти чи проклинати. А якщо простежити за етимологічним розвитком цього кореня, тоді можна помітити, що від нього утворилося ще й таке слово, як "прокляття". 

І чимало людей вірять, що якщо вимовити клятву, можна завдати й собі, і своїм близьким серйозної шкоди. Наприклад, клятва накладає заборону на ті речі, якими людина поклялася, блокує їх. І таким чином клятвою можна перекрити собі та рідним фінансові потоки, удачу, хороше самопочуття тощо. 

А ось якщо людина клянеться іншими людьми – наприклад, батьками чи дитиною – нещастя та хвороби можуть з'явитися у тих людей, якими поклялися. А спостерігаючи за їхніми стражданнями, негаразди отримає і той, хто поклявся. 


Езотерики забороняють клястися / Фото Pexels

Езотерики вірять, що навіть якщо поклястися в пориві емоцій, потойбічні сили однаково врахують клятву. Наприклад, якщо пообіцяти чогось не робити, тоді людина буде опинятися в таких життєвих обставинах, що буде змушена порушити обіцянку. 

До речі, позбутися удачі можна і з інших причин. Тож раніше ми розповідали, які речі нізащо не можна виносити зі свого дому

Особливу силу начебто також мають клятви небіжчикам, тому їх радять уникати – не можна вимовляти їх усно, записувати, класти свою фотографію біля мерця. 

Втім, езотерики все ж вірять, що є один виняток, коли клястися все ж можна – начебто це допустимо у ситуації, коли людина підкріплює нею свої щирі слова. Наприклад, її звинуватили у крадіжці, а людина цього насправді не робила – тоді вона може підкріпити свою невинуватість клятвою. У такій ситуації вона не мала б викликати негативного відклику від потойбічних сил.