Київ – це стародавнє місто з багатою історією та культурним доробком, який поєднує в собі давню історію, сучасність, культуру та чимало красивих місцевостей з природою, пишуть Поради 24. Ми підкажемо найцікавіші місця столиці, щоб ви могли провести гарний час з мамою.

Читайте також Куди сходити з мамою у Львові: 5 цікавих і незвичних місць

Як провести час з мамою у Києві

Якщо вам з мамою подобається активний відпочинок, то можете придумати такі розваги, які повеселять вас обох та подарують чимало позитивних вражень. Це може бути прогулянка на конях, парк розваг, скелелазіння, боулінг, стрибки на батуті чи ще багато інших варіантів, які вам вдвох до вподоби.

У випадку, якщо мама більш схильна до культурних заходів, то розгляньте відвідування музеїв або галереї мистецтв. Також ви завжди можете обрати прогулянку в місті, насолодитися архітектурою та культурою Києва.

Куди піти з мамою у Києві

Андріївський узвіз

Ця старовинна київська вулиця з великою кількістю художніх галерей, крамниць мистецтв та магазинів просто ідеальне місце, щоб провести спокійну неділю з матусею.


Андріївський узвіз зачарує красою / Фото Віталія Стельмаха

Музей історії Києва

У цьому музеї можна дізнатися багато цікавого про історію міста. Музей налічує 4 виставкових зали, а також конференц-зал, де регулярно демонструють експозиції відомих митців як з України, так із за кордону, відбуваються масштабні культурні заходи, вистави, аукціони, концерти, лекції, семінари.

Парк імені Тараса Шевченка

У травні парк імені Тараса Шевченка просто неймовірний, тож це ідеальне місце для прогулянок, відпочинку на траві або пікніку. Візьміть з собою кошик з їжею та насолодіться атмосферою. Також ви можете прийти в парк Феофанія чи ВДНГ – всі вони мають прекрасні алеї, озера та місця для відпочинку.

Майдан Незалежності

Завітайте з матусею на центральну площу міста, яка наповнена архітектурними пам'ятниками, крамницями, кафе та подіями, що відбуваються на відкритому повітрі. Там ви точно знайдете для себе щось цікаве.

Національна опера

Якщо ж хочете просто насолодитися вечором в елегантному середовищі та побачити оперу чи балет, то додайте у список відвідування Національну оперу, яка пропонує широкий вибір вистав, включаючи класичні опери, балети, музичні виступи та концерти.