Сакура символізує красу та довершеність природи. Однак перед тим, як посадити її біля свого будинку, варто врахувати кілька важливих рекомендацій.

Буде цікаво Його смарагдова зелень зачаровує: дізнайтеся, чи можна садити самшит біля будинку

Яких умов потрібно дотриматися під час висаджування сакур

Варто пам'ятати, що сакури потребують достатнього сонячного світла, тому розміщення цього дерева біля будинку має бути обдуманим. Оптимальною для висаджування сакури є зона саду, де вона зростатиме в групі з іншими рослинами, але не перекриватиме доступ світла до помешкання.

Окрім того, необхідно врахувати розміри сакури, адже вона може сягати висоти до 12 метрів. Тому не рекомендується садити ці дерева занадто близько до будинку або інших споруд.

Краще обрати відповідні габарити дерева та відстань. Для цього слід звернути увагу на різні сорти сакур, які мають різні розміри та форми.

Пахучий символ Японії, який має свої таємниці: дізнайтеся чи можна садити сакуру біля хати
Сакура прикрасить будь-який сад / Фото Unsplash

Чи можна садити сакуру біля хати

Сакура відома своєю красою і ніжністю. Часто її висаджують у садах та парках для створення романтичної атмосфери. Проте для того, щоб посадити її біля будинку, треба враховувати кілька порад і рекомендацій:

  • Простір. Сакура потребує достатньо вільного місця для розквіту. Тому перед висадженням дерева треба переконатися, що у вас є достатньо місця біля будинку.
  • Сонце. Сакура любить сонячні місця. Підберіть таке місце під сакуру, де є достатня кількість сонячного світла протягом дня.
  • Ґрунт. Сакура вимагає добре дренованого ґрунту з відсутністю застоювання вологи. Перед посадкою переконайтеся, що земля має необхідний склад.
  • Догляд. Сакура потребує пильного догляду. Зокрема, регулярного поливу, обрізки та добрив.
  • Сусіди. Обдумайте розташування сусідніх рослин і дерев. Виберіть ті, які добре доповнюватимуть сакуру і створюють гармонійне середовище.

Якщо ви врахуєте всі ці фактори, то можете спробувати висадити сакуру біля вашого будинку. Вона створить неповторну атмосферу краси та романтики, якою ви зможете насолоджуватися протягом року.