Звісно, існують дерева, які в жодному випадку не можна садити біля житла. Та є і такі, що можуть налагодити атмосферу в оселі, якщо висадити їх на подвір'ї. Тож переконайтеся, що ви наповнюєте свою ділянку тільки приємними і правильними рослинами. А про те, що посадити біля дому, розповідають Поради 24.

Цікаво Не чіпайте їх: 4 рослини, які не можна обрізати навесні

Вишня

Посадити вишню біля дому – це завжди добра прикмета. Ця рослина досить невибаглива і потребує мінімум догляду. При цьому вона надзвичайно красиво цвіте та весною буде поширювати дуже приємний аромат.

вишня
Посадіть вишню біля дому / Pexels

Окрім того, вишня також вважається символом родючості та достатку. Також часто вишню називають оберегом, що може приносити удачу. Кажуть, що якщо в період цвітіння під вишнею розвести багаття, тоді її цвітіння принесе багатство в дім.

Шипшина

Цей кущ матиме привабливий вигляд у будь-яку пору року. Окрім того, шипшина також може охороняти благополуччя родини будинок, біля якого росте.

Ялівець

Певно, ялівець – це одна з найбільш потужних рослин, що може оберігати від наведення привороту, а також злих сил. І якщо ви посадите ялівець біля будинку, тоді рослина буде оберігати всіх членів вашої родини. Втім, садити ялівець потрібно обов'язково перед будинком, а не у задній його частині.

Дика троянда

Ця рослина може привертати любов та навіть зміцнювати стосунки у родині. І вважається, що троянда має винятково позитивну енергетику, і ця квітка точно не принесе вам нічого поганого. Основні значення дикої троянди – це пристрасть, любов та міцні і надійні сімейні зв'язки.

Акація

Це дерево може позитивно впливати на подовження роду.

акація
Акація біля дому – до сприятливого настрою / Pexels

Окрім того, дерево допоможе знімати стрес та підіймати настрій.