Після того, як всього кілька комах потрапить до вашого дому і знайде там вологу, чи викинуті продукти, які можуть стати поживою, вони залишають по собі феромонний слід, і за кілька днів ціла мурашина сім'я вже тут як тут. Та Поради 24 розповідають, як розібратися із цією напастю без використання магазинних хімікатів.

Цікаво Дешеві та довго горять: ось які свічки потрібно обрати для дому на випадок відключень світла

Загальні кроки для виведення мурах

Перед тим, як братися до локальних засобів розв'язання проблеми, потрібно подумати про кілька речей, які також допоможуть, і на які потрібно обов'язково звернути увагу.

  • Прибирання. Для того, щоб мурахи не могли знаходити собі багато їжі, оселю потрібно підтримувати у чистоті. Регулярно прибирайте крихти та залишки після прийомів їжі.
  • Герметизація. Закривайте усі можливі входи до вашої квартири для мурах – тріщини, щілини у вікнах та дверях.
  • Позбутися вологості. Якщо у вас вдома є якісь протікання, конденсат біля вікон – це все може стати місцями дислокації мурах, тож тут також потрібно розв'язати проблему.

Народний засіб від мурах

Щойно ви помітили мурах у своєму домі, не варто відкладати боротьбу із ними у дальній ящик, адже пізніше витравити їх буде вже складніше. Та використовувати хімію для боротьби із мурахами в домі – не найкращий варіант.

Мурахи в саду
З мурахами можна боротися народними засобами / Фото Pexels

Втім, є народний засіб, який може стати вам у пригоді. Для нього вам потрібні:

  • варення чи цукровий сироп;
  • 0,5 чайної ложки борної кислоти;
  • 1 чайна ложка дріжджів.

Всі ці елементи вам потрібно перемішати та попідсипати у ті місця, де ви помічали мурах. Щойно комахи спробують частування, вони відразу ж загинуть.