Секрет прання махрових рушників: вони будуть м'якенькими роками
Джерело:
"Чистота"Можливо, перебуваючи у готелі, ви помічали, наскільки чисті та м'які махрові рушники там. Відтворити цей ефект досить легко і вдома, якщо знати кілька простих правил.
Для того, щоб освіжити ваші рушники та надати їм ідеального кольору, запаху та текстури, вам навіть не потрібно купувати дорогі магазинні засоби. Допоможуть найбільш банальні і відомі домашні секрети.
Цікаво Абрикоси припинили родити: підживіть дерево цим засобом негайно
Як прати махрові рушники
Існує всього кілька визначальних правил у пранні махрових рушників, але їх потрібно дотримуватися неухильно. І ось вони.
- Прати рушники рідкими порошками. Намагайтеся також брати менше порошку, ніж влазить у пластиковий ковпачок.
- Періть за низької температури. Найкраще не брати температуру вищу, ніж 30 – 40 градусів.
- Не чистьте вручну. В цьому випадку прання у пральній машині буде найбільш ефективним та якісним.
- Наповнюйте барабан наполовину. Якщо ви будете забивати машинку повністю, інакше рушники погано виперуться та будуть жорсткими.
- Використовуйте кульки для прання та ополіскувач для білизни.
- Не періть різні кольори разом.
- Потрібно ставити оберти не більші, ніж 800 на хвилину.
Також пам'ятайте про те, що прати рушники потрібно кожні 2 – 3 тижні. Якщо на тканині з'являються деякі плями, тоді потрібно нанести потрібний засіб та залишити так на 20 – 30 хвилин. Після цього почистьте сам рушник у пральній машині.
Рушники потрібно правильно прати / Фото Pexels
Що додати до прання рушників
Дуже часто кухонні продукти бувають надзвичайно корисними під час прання, і у випадку з рушниками це не виняток. Наприклад, добре працюватиме оцет та сіль, які допоможуть надати одягу додаткової м'якості та свіжості.
Виконані домашні справи означають одне – час переходити до відпочинку та відновлення сил з улюбленою кавою. А щоб процес її приготування не спровокував ще один цикл прибирання, радимо звернути увагу на Gemini у дріпах. В кожному паперовому пакетику міститься порція меленої кави. Тож все, що потрібно для заварювання – улюблена чашка і гаряча вода.
Отож, ось що можна додати до пральної машини.
- Сіль – 3 столові ложки.
- Оцет – у відсік ополіскувача.
- Сода – 3 столові ложки в барабан.