Садовий експерт Кріс Бонетт розповів на що саме треба звернути увагу, щоб ялинка стояла довго та залишалася свіжою навіть після свят.

Дивіться також Жінка прикрасила 26 новорічних ялинок: її дім став схожим на різдвяний магазин

Якщо ви хочете придбати додому живу ялинку, тоді скористайтеся важливими порадами, які дозволять вам тішитися зеленою красунею впродовж усіх свят.

Аромат ялинки

Сильний, приємний та свіжий аромат є гарним показником здорової ялинки. Затхлий запах може бути ознакою, що з деревом не все добре.

Розправлені гілки

Ця ознака вкаже на те, що за ялинкою правильно доглядають. Будь-які залисини та обсипання на гілках – не дуже добрий знак. У теплому приміщенні ялинка може швидко обсипатися.

Колір

Найперше, на що треба звернути увагу покупцям – це колір. Дерево має виглядати зеленим. Переконайтеся в тому, що на гілках немає коричневого кольору, який свідчить про те, що дерево починає обсихати.


Поради, як правильно обрати ялинку / Фото Зелені Янголи

Стан голок

Переконайтеся, що голки гнучкі, оскільки жорсткі голки, які легко ламаються, є першою ознакою того, що ялинка помирає.

Опадання хвої

Перевірити хвою також можна, провівши руками по гілках або постукуючи по стовбуру дерева. Трішки хвої все ж таки може опасти, особливо, якщо ви з вулиці принесете її в теплу квартиру. Однак, якщо одразу при купівлі ви бачите рясне опадання – це свідчить про те, що дерево не свіже.

Місце продажу ялинки

Вибирайте ялинку, яка збереглася у частково затіненому місці. Таким чином дерево довше зберігається свіжим та захищене від прямих сонячних променів.

Міцний стовбур

Позитивна ознака якісної ялинки – міцний стовбур. Це вказує на те, що за деревом добре доглядали і воно правильно росло.