Більшість сучасних хімічних розчинів для чищення призначені для догляду за конкретними поверхнями, повідомляє 24 Канал. І щоб не пошкодити дорогу техніку, потрібно знати, чим її безпечно чистити.

Цікаво Зробіть це при переїзді у нову квартиру: важливі прикмети

Чим можна протирати екран телевізора

Для того, щоб якісно та безпечно почистити екран телевізора чи комп'ютера, найкраще використовувати спеціальні ганчірки та засоби, які можна придбати там же, де ви купували й техніку. Ось кілька найбільш ефективних засобів:

  • Спеціальна волога серветка. Вони просочуються складом для того, щоб ідеально почистити поверхню, і в них відсутні абразивні речовини, які можуть пошкодити ніжну поверхню екрана. Окрім пилу, серветки можуть зняти також і статичні заряди, через які й накопичується пил.
  • Комплекти з сухих та вологих серветок. Для більшості приладів це вважається оптимальним варіантом для двоетапного очищення.
  • М'які серветки з мікрофібри. Так ви можете прибрати й бруд, і пил, і навіть жирні плями без використання "хімії".
  • Спеціальні гелі та аерозолі. У них склад спеціально розробляється так, аби не пошкодити поверхню екрана та ефективно прибрати усі сліди, зокрема і від пальців.

З домашніх засобів, які є під рукою, можна використати поліроль для скла та дистильовану воду. З тканин потрібно обирати таку, яка не місить багато ворсу, адже він може залишати за собою розводи. Найкраще підходить мікрофібра чи бавовна.

Екран
Екран потрібно протирати обережно / Фото Pexels

Чим не можна протирати екрани

Звісно, існують також і заборони. Якщо обирати неправильні матеріали для прибирання, можна випадково пошкодити екран, тому краще уникнути таких помилок.

Любиш лайфхаки, які допомагають створити затишок в домі. Лови ще один! Забезпечити особливий аромат допоможе 100% арабіка від Gemini. Обсмажена спеціально під еспресо, вона наповнить дім кавово-вершковими нотками. Для максимального ефекту радимо купувати каву в зернах та заварювати з допомогою професійної кавомашини чи гейзерної кавоварки.

Ось кілька засобів, які використовувати не можна ніколи:

  • різні спиртовмісні розчини;
  • пральні порошки, ацетон та сода;
  • засіб для миття вікон;
  • паперові серветки, туалетний папір та старі газети;
  • звичайні вологі серветки та засоби з догляду за автомобілями.