Можливо, ви про це не знали, та ви можете дуже легко виростити корінь імбиру із того, що ви купляли у магазині. Цей процес не надто складний, та все ж потребує деякого терпіння та уваги до деталей.

Цікаво Позбутися павуків у домі дуже просто: способи на замітку господиням

Як виростити імбир вдома

Вирощування кореня імбиру може бути надзвичайно цікавим експериментом для аматорів та тих людей, які зацікавлені у садівництві, та, на жаль, цей метод далеко не завжди справді дієвий.

Ефективність вирощування імбиру вдома залежить відразу від кількох факторів: не тільки від умов вирощування, але і якості того кореня, що ви придбали. В природі імбир зазвичай росте у тропічних та субтропічних регіонах. У них панує висока вологість та теплі умови, і рослина росте у родючих, добре дренованих ґрунтах.

Втім, імбир може вирости і в контейнері, якщо ви хочете отримати імбир у домашніх умовах. Та для цього вам потрібно подбати про кілька умов:

  • тепло – температура має бути в діапазоні 20 – 25 градусів;
  • вологість – ґрунт повинен бути постійно вологим, але водночас не мокрим;
  • світло – імбир потребує яскравого непрямого сонячного світла;
  • ґрунт – вам варто підібрати пухку, дреновану землю із нейтральною кислотністю.

Імбир може бути вирощений вдома
Імбир можна виростити вдома / Фото Pexels

Для того, щоб виростити імбир вдома, вам спершу потрібно придбати в магазині свіжий та здоровий корінь імбиру. Важливо звертати увагу на те, щоб на ньому не було різних ознак пошкодження. Він може рости і в контейнері, і на відкритому ґрунті.

Землю потрібно підготувати та додати до неї компосту чи перепрілого гною – так ви можете збагатити її. Переконайтеся, що ґрунт достатньо вологий.

Садити корінь імбиру потрібно горизонтально, зовсім трохи заглибивши його у землю. Вічка мають бути спрямовані вгору. Не забувайте про регулярний полив та освітлення, і через 8 – 10 місяців після посадки вже можна буде збирати врожай.