Павуки не є небезпечними, та ви точно не будете раді знайти їх у себе вдома. Часто вони стають причиною страхів і дітей, і дорослих, тож варто вжити заходів, щоб позбутися цих неприємних членистоногих.

Цікаво Ці засоби для миття тільки зіпсують вашу підлогу: відмовтеся від них

Засоби для чищення з ароматом лимона

Павуки, як і комахи, не надто люблять запах цитрусових. Саме через це якщо ви будете чистити ваші меблі, плінтуси та підвіконня за допомогою засобів для чищення із запахом лимона, ви можете відлякати павуків.

Окрім того, ви також можете подумати і про використання цитрусових освіжувачів повітря чи ароматичні свічки з запахом лимона чи лайма.

Регулярно прибирайте

Часте прибирання у вас вдома також може бути надзвичайно корисними – це перешкодить павукам гніздитися на вашій території. Особливо важливо часто використовувати пилосос, адже він допоможе знищити не тільки павуків, що .є у вашому домі, але і прибрати відкладені ними яйця.

Так ви можете різко скоротити чисельність павуків. Також не забувайте про те, щоб не лишати крихти на підлозі, та не кидати їжу відкритою.

Перекрийте точки входу

Павуки проникають у ваші оселі через різноманітні щілини. Спробуйте пошукати їх біля вікон і дверей та герметизувати їх.

Важливо також тримати сітки на вікнах, які не дозволять комахам проникати всередину під час провітрювання.

Пастки й пилососи

Якщо ви будете ставити для павуків пастки, ви можете позбутися їх дуже гуманним способом. Не вбивати, а потім випустити їх на вулиці, далеко від вашого дому.