До прикладу, спідня білизна, через яку ми потіємо, може призвести до свербіння та дріжджових інфекцій. Стрінги можуть збільшити ризик бактеріального вагінозу, а занадто тісна спідня білизна може викликати натирання та бактеріальні інфекції.

Дивіться також Захистіть обличчя від обвітрювання: як доглядати за лицем взимку

При виборі трусів важливо звертати увагу на тканину, розмір та крій. Акушер-гінекологи та урологи дали найкращі поради щодо вибору спідньої білизни.

Уникайте тканин, які не дозволяють дихати

Позбудьтеся від тканин, які "не дихають»"та синтетики (нейлон, атлас). Лікар Скотт Міллер каже, що чистий поліестер "ймовірно, найгірша тканина для спідньої білизни".

Обирайте бавовну та натуральні тканини

Акушер-гінеколог з Атланти Андреа Брейден каже, що найкраще обирати труси з натуральних тканин. Спідня білизна з бавовни краще допомагає циркулювати повітря. Вона зручна і вбирає вологу.

"Під час підвищеного потовиділення бавовна може утримувати занадто багато вологи, що призводить до надмірного зростання бактерій і грибків. У цих випадках кращим вибором може бути тканина, виготовлена з комбінації бавовни та синтетичного волокна", - заявив уролог Скотт Міллер.

Поради, які допоможуть вам обрати правильну спідню білизну
Поради, які допоможуть вам обрати правильну спідню білизну / Фото Pexels

Оберіть зручний фасон

Немає правильної чи неправильної білизни. Важливо відштовхуватися від того, що для вас є комфортним. Обирайте зручну посадку, яка не здавлює і не натирає.

Уролог з Чикаго Фенва Мілхаус рекомендує одягати вільні труси, оскільки обтисла спідня білизна зменшує циркуляцію повітря і може збільшити вологість, що призведе до подразнення шкіри та дріжджових інфекцій.

Стрінги ви можете носити, але зведіть їхнє використання до мінімуму або для особливих випадків. Ця білизна дуже стягує та тісно прилягає, тож вважається незручною. Це ж стосується й бікіні, які також дуже щільні до тіла.

"Якщо ви схильні до інфекцій, можливо, вам слід уникати носіння такої білизни. Вона може збільшити ризик бактеріального вагінозу, оскільки бактерії можуть поширюватися з прямої кишки вперед, адже тканина дуже щільно прилягає до прямої кишки", – зазначила Андреа Брейден.

Спіть без білизни

Лікарі не виявляли ніяких проблем від сну у спідній білизні, втім без неї спати також корисно. Фенва Мілхаус каже, що в такий спосіб ви дозволите інтимним місцям провітрюватися, знизите вологість і зменшите подразнення шкіри.