Робити це треба дозовано, оскільки часник не любить надмірного зволоження, а від надлишку вологи може загнити. Дачники радять поєднувати поливання з підживленням, а мінеральні добрива чергувати з органікою. Після того, як поживний розчин вбереться в грядку, ґрунт треба розпушити.
Читайте також Троянда буде цвісти все літо: популярні підживлення, які зроблять сад приголомшливим
Чим підживити часник у травні
На початку вегетаційного періоду, коли починає активно рости листя, часник треба підживити азотом. Він міститься в кількох добривах, які однаково підходять для цибулі та часнику.
Для першого підживлення використовуйте аміачну селітру. На 10 літрів потрібно 2 столові ложки. Також рослини можна підживлювати сечовиною (карбамідом). На 10 літрів води потрібно лише 1,5 літра сечовини. Використовуйте для підживлення азотне добриво – аміак. У 10 літрах треба розвести 3 столові ложки 10% аміаку.
Названо найкращі підживлення для часнику / Фото Pexels
Для підживлення можете використовувати будь-який розчин. Одне відро використовуйте на 5 квадратних метрів посадки. Садівники лише рекомендують обережно поводитися з нітратом амонію, оскільки ця речовина сильно нагрівається, а під сонячними променями може викликати спалювання листя.
У період формування та визрівання головок часнику необхідні калій і фосфор. Для вторинного підживлення беруть такі комплексні добрива, як нітроамофоска, нітрофоска або калійна сіль.