Білий оцет – це дуже корисна рідина під час прибирання. Та 4 місця у вашому домі чистити ним категорично заборонено. Цей природний очисний розчин може нашкодити і зіпсувати речі, якщо використовувати його у нерекомендованих місцях.

Цікаво Коли треба садити кабачки: розкрито секрет від якого вони будуть краще рости

Дзеркала

Попри те, що деякі ентузіасти люблять мити скло білим оцтом, насправді з дзеркалами його використовувати не варто. Річ у тому, що оцет насправді може проникати на підкладку дзеркала, де воно блищить.

Так ви зіпсуєте річ, і з часом вам доведеться замінити дзеркало, адже воно вже просто не виконуватиме свою функцію так добре, як раніше.

Пральні машини

Звісно, у вас може виникнути спокуса використати природний засіб для того, щоб почистити цей побутовий прилад, та це може бути далеко не найбільш вдалою ідеєю. Оцет і справді може допомогти із накопиченнями бруду та стійкими неприємними запахами, проте у пральній машині він може і завдати шкоди.

Через гумові ущільнювачі та шланги використовувати його у пральній машині суворо заборонено.

Пральна машина працює
Пральні машини не можна чистити оцтом / Фото Pexels

Посудомийна машина

Як і у випадку із пральною машиною, використання оцту у посудомийці може призвести до послаблення гумових компонентів. І насправді у цьому випадку білий оцет взагалі не принесе вам користі.

Набагато краще буде скористатися спеціальними засобами для чищення посудомийних машин. Вони розроблені саме так, щоб почистити її і водночас не пошкодити важливі елементи.

Мармурові і кам'яні стільниці

Стільниці з таких матеріалів останніми роками набули шаленої популярності, та чистити їх за допомогою білого оцту не можна. Він може зробити природний камінь більш тьмяним, і згодом він втратить блиск і зрештою може пошкодитися.

У цьому випадку краще скористатися м'яким мийним засобом.