Добриво з хліба сприяє різкому росту перцю: найкраще липневе підживлення
- Хлібна закваска використовується як ефективне добриво для солодкого перцю в липні, активізуючи мікрофлору ґрунту та зміцнюючи імунітет рослин.
- Для приготування підживлення потрібно 100 грамів житнього хліба та 1 літр теплої води, залишити на 3 дні для закваски, після чого поливати рослини раз на тиждень.
Важливим періодом для вирощування солодкого перцю є саме середина літа. У липні овочі починають активно формувати плоди й мають потребу в поживних речовинах для кращого росту.
Не завжди для підживлення овочів потрібно використовувати складні добрива, пише 24 Канал з посиланням на VSN. Цілком можуть підійти продукти, які знайдуться на кожній кухні.
Дивіться також Урожай огірків здивує: дешеве добриво для літнього підживлення
Досвідчені господині розповіли, що на перець має вражаючий ефект звичайний хліб. Натуральне підживлення завдяки регулярному використанню може принести небачений урожай.
Як покращити ріст перцю в липні
Після основної посадки та підживлення, більшість городників вдаються лише до поливання овочів, але це основна помилка. У липні перець виснажує ґрунт, тому для того, щоб він продовжував розвиватися, йому потрібне додаткове підживлення. Навіть достатня кількість вологи не дасть змоги повноцінно плодоносити.
Натуральна жива закваска вважається найкращим добривом для перцю. Вона активізовує мікрофлору ґрунту, зміцнює імунітет рослини, допомагає засвоїти корисні речовини та воду.
Хлібна закваска добре впливає на ріст перців / Фото Pexels
Для приготування підживлення потрібно 100 грамів житнього хліба та 1 літр теплої води. Хліб потрібно покласти в ємність та залити водою, накривши марлею, щоб суміш мала змогу "дихати". У теплому місці добриво потрібно залишити на 3 дні. Через цей час з’явиться кислий запах, тож це стане ознакою, що закваска вже готова.
До речі, раніше ми вже розповідали, чим потрібно підживити моркву у липні, аби вона стала хрумкою та соковитою.
Тоді 1 склянку закваски розводять в 10 літрах води й поливають під корінь раз на тиждень. Це підживлення можна провести до 4 разів аж до кінця липня.