Пеларгонія викине нове листя та пишно зацвіте: підживіть її цим засобом вже зараз
- Пеларгонії потрібні азот, калій, фосфор та мікроелементи для стимуляції росту та цвітіння.
- Домашні засоби для підживлення включають бананову шкірку, дріжджі та йод.
- Знайти добрива за найкращими цінами можна на Prom, також доступна безкоштовна доставка з підпискою "Для своїх".
- Бананова шкірка, дріжджі та йод ефективні для підживлення пеларгонії.
Пеларгонія – це ще одна назва для герані, і вона може стати справжньою королевою будь-якого підвіконня. Яскраві квіти рослини не зникають протягом цілого сезону, і вона може оживити будь-який куточок.
Підживлення – це не просто періодичне внесення поживних речовин, це спосіб підтримати здоров'я рослини, стимулювати цвітіння та викидання листя, а також зміцнити імунітет проти хвороб, повідомляє 24 Канал з посиланням на Kokl. І влітку для пеларгонії воно особливо важливе.
Цікаво Ця популярна кімнатна рослина виганяє кохання з дому: одиниці знають
Які поживні речовини потрібні пеларгонії?
Для того, аби ваша пеларгонія часто тішила вас цвітінням та здоровим виглядом, їй потрібні всього 3 основні елементи – азот, калій та фосфор, а також деякі мікроелементи.
- Азот потрібний для росту зеленої маси, і він стимулює розвиток пагонів та листя, і робить кущ пишним. Втім, надлишок азотного підживлення може виявитися шкідливим, і тоді пеларгонія "забуде" про цвітіння.
- Фосфор незамінний для розвитку та росту кореневої системи. Він робить бутони більшими, а квіти – яскравими. Якщо фосфору не вистачає, цвітіння стає слабким і дрібним.
- Калій зміцнює імунітет рослини та допомагає боротися зі стресом.
- Магній, кальцій, бор та залізо – це мікроелементи, що потрібні рослині у менших кількостях, але й без них не обійтися.
Можна використати професійні комплексні добрива з магазину, аби ж скористатися домашніми засобами, що міститимуть усі потрібні поживні речовини.
До речі, знайти добрива за найкращими цінами можна на Prom. А ще саджанці, ґрунт, інвентар і купа всього для городу. Ще й доставка з підпискою "Для своїх" буде безкоштовна.
Герань потрібно підживити / Фото Pexels
Чим підживити герань?
Є кілька домашніх засобів, які вже довели свою ефективність, і ви можете обрати будь-який собі до смаку.
- Бананова шкірка. Шкірку потрібно висушити, подрібнити та змішати з ґрунтом. Вона багата на калій, а це сприятиме швидкому цвітінню. Окрім того, шкірки можна замочити у воді та поливати квітку раз на місяць отриманим настоєм.
- Дріжджі. Розчиніть 10 грамів сухих дріжджів та 2 столові ложки цукру у літрі теплої води, а тоді дайте настоятися 2 години. Після цього розведіть у 5 разів та полийте рослину – це допоможе стимулювати ріст та зміцнити коріння.
- Йод – це чудовий засіб, що може покращити цвітіння та захистити від грибка – на літр води потрібно додати краплю засобу та полити вздовж краю горщика.
До слова, раніше ми розповідали про елементарний літній догляд, аби почала цвісти фіалка.