Виявляється, що миття мийним засобом для посуду може завдати шкоди багатьом предметам побуту.
Читайте також Як почистити мельхіор вдома: виглядатиме як новенький
Дерев’яні поверхні чи підлога
Деревина часто покрита захисним глянцем чи натуральними оліями, які видаляться разом з милом. Найкраще для деревини використовувати поліроль.
Чавунна сковорідка
Цей специфічний посуд не варто мити плином. Щоб відмити чавунну сковорідку від жиру – замочіть її в гарячій воді з додаванням кухонної солі. Залишки їжі відітріть губкою чи жорсткою щіткою.
Кавоварка
Очищувати чи видаляти накип з кавоварок, чи еспресо-машин не варто мийним засобом, оскільки потенційно це може спричинити пошкодження та може залишити мильний присмак під час майбутнього приготування кави.
Кавоварку не можна мити рідиною для миття посуду / Фото Pexels
Матова стіна
На пофарбованих стінах можуть бути відбитки пальців, жир та бруд. Не варто їх витирати засобом для миття посуду, оскільки після нього можуть залишитися смуги або ж зіпсуватися покриття.
Шовкові речі
Не рекомендовано плями на шовку видаляти за допомогою рідини для посуду, оскільки вона може лише пошкодити делікатну тканину.
Шкіра
Диван зі шкіри чи будь-які інші шкіряні речі не можна мити засобом для миття посуду. Плин може залишити мильні розводи та призведе до втрати блиску. Шкіру можна мити розчином води та оцту у співвідношенні 1:1.
Посудомийна машина
Не використовуйте замість таблетки в посудомийній машині рідину для миття посуду. Всього кілька крапель призведуть до вибуху піни, а після цього її доведеться ще додатково очищувати. Посудомийну машину можна почистити за допомогою харчової соди та білого оцту.