Колоритне місто здатне здивувати кожного цікавими, красивими та мальовничими місцями, пишуть Поради 24. Ледь чи не всі місця у Києві безперечно варті того, щоб бути побаченими.

Дивіться також Куди піти у Рівному: незабутній маршрут на один день

Щоб насолодитися красивими краєвидами, зробити чудові фото та прогулятися містом, розповідаємо про кілька найкращих локацій, які заслуговують вашої уваги.

Золоті ворота

Ця пам’ятка архітектури є символом стародавнього Києва. Парадні ворота будувались за часів правління Ярослава Мудрого, будівництво завершилося у 1037 році. Після численних історичних битв вони були повністю зруйновані, але згодом їх відновили, тож у 1982 році Золоті ворота офіційно відкрили.

Києво-Печерська лавра

Це один з найдавніших та найвідоміших храмових комплексів всієї країни. На території можна перебувати багато часу, аби насолодитись архітектурою й численними музеями. Чимало людей сюди приходять, щоб отримати душевний спокій.

Хрещатик

Центральна вулиця Києва – це мастхев для кожного туриста. Хрещатик має понад 1 кілометр довжини та налічує багато цікавих місць. Починається від Європейської площі, проходить через Майдан Незалежності і закінчується Бессарабською площею, тож вам буде що побачити!

Чарівний вигляд на Київ з Майдану Незалежності / Фото з інстаграму Kyiv_life_

Володимирська гірка

З цього неймовірно гарного місця відкриваються захоплюючі краєвиди на столицю і на Дніпро. На території є безліч затишних стежок, якими так приємно погуляти в теплу пору року і помилуватися природою.

Набережна Дніпра

На вас чекає красива прогулянка в будь-який час доби – від ранку аж до вечора. Прогуляйтеся до річкового вокзалу, Поштової площі та Пішохідного моста.

Набережна Дніпра у Києві / фото з інстаграму Kyiv_life_

Київ настільки великий та багатогранний, що кількома локаціями не обійтися, тому як альтернативу, пропонуємо ще місця, які обов’язково варто відвідати в місті:

  • Поділ – один з найкрасивіших районів міста;
  • Маріїнський парк – стародавній парк Києва, який здатен вразити кожного;
  • Музей Ханенків – улюблене місце киян, де презентують найзначніші колекції мистецтва Європи, Азії та Давнього світу в Україні;
  • Костел святого Миколая – одна з найінстаграмніших локацій Києва, костел Володимира Городецького знаний усіма, хто захоплюється архітектурою;
  • Байкове кладовище – найбільший некрополь України. Там поховані Леся Українка, В’ячеслав Чорновіл, Василь Стус, Максим Рильський, Марія Заньковецька та багато інших.

У Києві можна годинами блукати вуличками та милуватись тим, що вас оточує, тому для гарної прогулянки вам потрібен лише хороший настрій!