За зовнішнім виглядом пір’я ріпчастої цибулі, можна визначити стан урожаю, пише 24 Канал з посиланням на Ukr.Media. Якщо перо є слабким і тонким та з блідим відтінком, тоді це є ознакою того, що цибулі не вистачає азоту.
Читайте також Покращите врожайність вдвічі: що треба посадити біля цибулі
У такому випадку вноситься бюджетне й ефективне підживлення, яке чудово впливає на урожай. Після нього дачники можуть сміливо очікувати на великі головки ріпчастої цибулі.
Як підживити цибулю карбамідом
Вже з середини травня дачники починають підживлювати цибулю. Для цього варто скористатися карбамідом, в якому міститься 50% азоту.
До речі, знайти добрива за найкращими цінами можна на Prom. А ще саджанці, ґрунт, інвентар і купа всього для городу. Ще й доставка з підпискою "Для своїх" буде безкоштовна.
Перевагою цього добрива є й те, що він не закислює ґрунт. Це є дуже важливим при вирощуванні цибулі, оскільки вона не любить кислих ґрунтів й дає поганий урожай.
Після підживлення цибуля виросте великою / Фото Pexels
Щоб приготувати добриво, потрібно в 10 літрах води розвести 20 грамів карбаміду. Готовою сумішшю потрібно підлити грядки. Після такого добрива, грядки з цибулею треба підлити звичайною відстояною водою. Така дія допоможе краще розчину потрапити аж до коріння.
До речі! У другій половині травня рекомендується садити ріпчасту цибулю при температурі повітря +10°С до +15°С, попередньо замочивши її на 12-15 годин у теплій воді. Яку цибулю садити у травні – читайте в нашому матеріалі.
Фахівці радять аналогічне підживлення провести ще через 10 днів для кращого результату. Добриво на основі карбаміду дасть неймовірний урожай.