Є кілька народних методів, які здатні впоратися з брудом всередині мікрохвильової печі. Вони є в кожної господині на кухні та допоможуть вам досягнути бездоганного результату не гірше хімічних засобів.

Читайте також Смороду більше не буде: як вивести поганий запах з холодильника

Мікрохвильовка є незамінним помічником на кухні, тому не нехтуйте забрудненнями та періодично мийте її. Жирові відкледення, які в’їлися в стінки техніки відмити набагато важче, але можливо. Для цього вам знадобляться 3 підручні засоби.

Оцет

Оцет – ефективний засіб для вирішення багатьох побутових проблем, включаючи очищення мікрохвильової печі. Просто змішайте оцет з водою у пропорції 1:1 і нагрійте цей розчин на великій потужності протягом 5 – 7 хвилин у мікрохвильовій печі. Пара, що утвориться, прибере затверділий жир та інші забруднення на стінках. Після вимкнення печі дайте їй постояти ще 15 – 20 хвилин, щоб пара продовжила діяти.

Потім промийте мікрохвильову піч чистою водою і витріть ганчіркою. Важливо пам'ятати, що при цьому методі може виникнути сильний запах оцту, тому рекомендується відкрити вікно та провітрити після очишення техніку.

Лимон

Лимон - ще один чудовий засіб для очищення мікрохвильової печі. Просто вичавте сік одного лимона у чашку, а потім нагрійте її у мікрохвильовці на максимальній потужності протягом 5 хвилин. Після цього витріть середину чистою ганчіркою.

Якщо лимона немає під рукою, ви можете використати дві столові ложки лимонної кислоти, розчинивши їх у воді.

Лимонний сік здатен очистити жир
Лимонний сік здатен очистити жир / Фото Pexels

Засіб для миття посуду

Цей засіб чудово видаляє жир з різних поверхонь, і його можна використовувати для миття мікрохвильової печі. Проте зауважте, що з дуже сильними забрудненнями він може не справитися, оскільки придатний лише для легких або середніх забруднень.

Для миття мікрохвильовки цим засобом можна скористатися губкою. Після миття необхідно все протерти чистою ганчіркою.