Туш для вій – це досить важливий елемент макіяжу, і коли вона засихає, це може перетворитися на велику неприємність. Проте якщо часу бігти і купувати нову немає, можна спробувати продовжити життя тієї, що вже у вас є.

Цікаво Ось 4 способи, у які магазини змушують вас робити імпульсивні покупки

Що робити, коли засохла туш для вій

Перш за все, вам потрібно перевірити термін придатності вашої косметики, адже може бути так, що туш засохла через те, що він вже витік. І якщо це справді так, тоді її краще не використовувати, адже це може призвести до алергії та подразнення очей.

Зазвичай термін придатності туші після відкриття – це три місяці. І якщо вона різко змінила колір, текстуру чи запах – це знак, що її пора позбутися. Але якщо з терміном придатності усе гаразд, тоді річ ще можна врятувати.

Туш для вій
Туш для вій можна відновити / Фото Pexels

Найчастіше туш засихає через недостатньо щільно закритий ковпачок. Всередину проникає повітря, і це висушує текстуру засобу. І іноді це стається з тушшю для об'єму вій, адже у своєму складі вона містить віск. Тож для того, щоб уникнути такої проблеми, ковпачок потрібно щільно закручувати, а також протирати міцелярною водою для того, щоб прибрати залишки туші.

Отож, ось прості кроки, які допоможуть "реанімувати" туш для вій:

  • Додайте всередину трохи крапель для очей чи розчину для лінз. Туш після цього потрібно закрити та добре збовтати. Якщо туш загуста, додайте ще трохи крапель.
  • Занурте туш у мисочку з окропом на кілька хвилин, або ж потримайте під проточною водою. Тоді віск у складі стане більш рідким, і ви зможете і надалі користуватися засобом.
  • Ніколи не додавайте у тюбик з тушшю воду, спирт чи перекис водню. Не можна додавати і різноманітні олії. Зважайте на те, що слизова оболонка ока досить чутлива, і ці засоби можуть спровокувати інфекції чи запалення.