Коли найкраще їсти горіхи та сухофрукти: цікаві поради, які більшість не знали
- Час вживання сухофруктів і горіхів впливає на енергію, травлення та сон; рекомендується їсти сухофрукти зранку або до тренування, а горіхи в будь-який час.
- Дієтологи радять жінкам з рясними менструаціями їсти замочені родзинки вранці, а мигдаль і волоські горіхи ввечері для полегшення симптомів ПМС.
- Фініки та фісташки підходять перед тренуванням для швидкої енергії, а кеш’ю і родзинки корисні під час розумової активності протягом дня.
Одиниці задумуються над тим, що час споживання певних продуктів має велике значення. До прикладу, курага вранці може бадьорити, а от ввечері вже обтяжить травлення. Виявляється, що час споживання може впливати на енергію, травлення та якість сну.
Люди, які активно займаються спортом краще засвоюють природні цукри після тренування, пише 24 Канал з посиланням на Vogue. А от тим, хто веде малорухливий спосіб життя краще їсти менше та в першій половині дня.
Читайте також Ці продукти збивають тиск: дієтологи назвали найкорисніші види сиру
Коли треба їсти сухофрукти та горіхи
У сухофруктах міститься високий глікемічний індекс, тому їх треба їсти помірно зранку або до тренування. Горіхи можна їсти в будь-який час. Дієтологи радять жінкам з рясними менструаціями їсти зранку замочені родзинки, оскільки вони багаті на залізо. Для полегшення симптомі ПМС ввечері варто їсти мигдаль та волоські горіхи, які є джерелом магнію.
До теми! Кожен горіх може запропонувати щось унікальне для вашого здоров'я. У матеріалі ми розповіли про 5 найкорисніших горіхів, які варто додати до свого раціону.
Горіхи забезпечують енергією зранку, а фініки та фісташки чудово підходять для споживання перед тренуванням, коли потрібен швидкий заряд. Кеш’ю і родзинки можна їсти впродовж дня, в період розумової активності.
Загалом мигдаль, волоські горіхи й родзинки найкраще їсти в першій половині дня, щоб організм мав достатньо часу для перетравлення. Пізно ввечері сухофрукти краще уникати.
Ранок є найкращим часом для продуктів, які містять багато клітковини. Добре сприяє травленню чорнослив, родзинки й мигдаль. Ввечері можна їсти курагу й волоські горіхи, щоб уникнути здуття. Вночі метаболізм сповільнюється, тому якщо їсти горіхи й сухофрукти надто пізно, то це може призвести до здуття та важкості. Все через те, що природні цукри ферментуються в кишківнику, викликаючи газоутворення.
Горіхи багаті на магній, тож сприяють розслабленню й виробленню мелатоніну, відповідно покращують якість сну. Ввечері краще відмовитися від солоних горіхів, бо вони викликають зневоднення, а якщо випити каву з горіхами ввечері, то це може навіть завадити якісному сну.