Спеції – невід’ємна частина кулінарії. Без них страви виходять не смачними та не ароматними. Окрім того, спеції корисно впливають на здоров’я, оскільки допомагають контролювати вагу та зменшувати хронічне запалення.

Дивіться також Захищають серце та мозок: що вам треба знати про користь фісташок

За словами дієтолога та шеф-кухаря з Нью-Йорку Кімберлі Букер, деякі спеції можуть розщеплювати жир на животі та полегшувати хронічні запалення. Жінка розповіла, що саме куркума та чорний перець можуть допомогти схуднути в животі.

Куркума

Яскрава жовта спеція куркума має протизапальні та антиоксидантні властивості. Приправа здатна підтримувати втрату ваги та зменшувати жир на животі.

Куркума добре впливає на травлення та обмін речовин, а куркумін, який входить до складу спеції, виводить зайву рідину з організму та допомагає спалювати жир. Загалом спеція блокує утворення жиру та знижує тягу до вуглеводів.


Куркума допомагає схуднути / Фото Pexels

Чорний перець

Звичайний чорний перець, який є на кухні в кожного з нас, може потенційно мінімізувати абдомінальний жир. У спеції міститься піперин, який покращує метаболізм та засвоює поживні речовини, які сприяють втраті ваги. Також чорний перець має протизапальні властивості та здатен зменшити хронічні запалення.