Якщо ви шукаєте засіб, який може підживлювати кімнатні рослини, то кмітливі француженки вже знайшли ідеальний спосіб – і для нього вам не знадобиться багато зусиль. Все, що потрібно – це просто залишити воду, у якій ви варили яйця.

Цікаво Позбудьтеся бур'янів за лічені хвилини: потрібен дешевий розчин, що є у вас вдома

Більшість людей не замислюючись виливають воду з-під яєць, проте робити це, можливо, все ж не варто. Вона може вам згодитися – хоча би для того, щоб підживити городину та ваші кімнатні рослини.

Чим корисна вода з-під яєць?

Передусім така вода містить органічний кальцій, який є надзвичайно корисним для зростання та розвитку усіх без винятку рослин та їхньої кореневої системи. Яєчна шкаралупа у своєму складі має кальцій, і під час варіння вона якоюсь мірою віддає його воді. І тоді звичайнісінька вода з-під крана перетворюється на справжню активну речовину, що допомагає росту кімнатних рослин.

Окрім того, така вода також може підтримувати pH-баланс – і все завдяки тому, що під час варіння шкаралупа виділяє мінеральні речовини, які дуже корисні для ґрунту. Подібне підживлення може бути дуже доречне для рослин, яким потрібен збалансований ґрунт для повноцінного росту.

Вода з-під яєць дуже корисна
Вода після яєць може бути добривом / Фото Pexels

Вода з-під яєць може насичувати кімнатні рослини поживними речовинами та мінеральними солями. Утім, дуже важливо пам'ятати і про те, що такою водою поливати ваші рослини можна не частіше ніж раз на місяць.

Вода після варіння яєць може стати добривом і для ваших городніх культур. Також не викидайте і яєчну шкаралупу. Натомість ви можете подрібнити її та розкидати на городі і в саду – тоді вона буде відлякувати слимаків та мурах.