Певно, всім доводилося зіштовхуватися із ситуацією, коли ви не встигаєте випити молоко, і воно псується. Та виливати його в унітаз не варто, адже таке молоко може стати чудовим добривом і на городі, і для ваших кімнатних рослин.

Цікаво Для чого потрібен ящик під духовкою: майже всі використовують неправильно

Як приготувати добриво із кислого молока

Якщо ви хочете трохи підживити свої кімнатні рослини напередодні літа, тоді вам точно знадобиться кисле молоко та ще кілька інгредієнтів, що майже напевне є у вас вдома.

Зокрема, для добрива потрібно взяти:

  • 1 літр кислого молока;
  • 5 крапель йоду;
  • 1 чайну ложку нашатирного спирту.

Тож для того, щоб зробити добриво, вам потрібно взяти також звичайне відро із водою. У нього ви можете вилити також йод, нашатирний спирт та зіпсоване молоко. Після цього розчин потрібно надзвичайно ретельно перемішати.

Молоко можна використовувати як добриво
Зіпсоване молоко може бути добривом / Фото Pexels

Суміш підходить і для того, щоб поливати нею рослини, але також її можна використовувати і для обприскування. Таке підживлення ваших кімнатних рослин сприятиме їхньому посиленому цвітінню, тож навесні буде як ніколи корисне.

А якщо ви шукаєте інші варіанти підживлення своїх рослинок, ви також можете використати звичайний чай, який також є популярним добривом. Втім, тут потрібно діяти обережно та не використовувати жодне добриво надто часто.

Також переконайтеся, що усі ваші розчини не надто гарячі чи холодні, а натомість мають кімнатну температуру.