Доктор переконаний, що для ефективного і швидкого схуднення вам потрібно "скоротити" чотири продукти, які дуже часто додають до сніданків чимало людей. Саме вони гальмують вашу втрату ваги та заважають вам ефективно худнути.

Цікаво Орхідеї будуть цвісти постійно: додайте у воду секретний інгредієнт

Що не варто їсти на сніданок під час схуднення

Сніданок – це дуже важлива частина вашого раціону, і уникати цього прийому їжі точно не варто. Саме під час сніданку ви заряджаєтеся енергією на цілий день, тож особливо важливо прослідкувати за тим, щоб він був поживним і корисним.

Одразу скоротіть споживання цукру, солодких ласощів, напоїв і десертів. Це стосується більшості сухих сніданків, які зазвичай містять цукор, а також більшості комерційних смузі,
– розповів Майкл Мослі.

До речі, є ще кілька продуктів, які варто споживати обмежено тоді, коли ви худнете, а саме крохмалисті вуглеводи. Дуже багато їх можна знайти у хлібі, макаронах, картоплі та білому рисі. Та ви можете спробувати для себе більш здорові альтернативи, що також будуть смачними і надзвичайно поживними – наприклад, цілозернові продукти – булгур, ячмінь, дикий рис та гречка.

"Коричневий рис — це добре. Бобові, такі як сочевиця, квасоля та нут, також корисні та ситні. Загалом, найкращим варіантом для тих, хто хоче схуднути, є перехід на дієту з низьким вмістом вуглеводів у середземноморському стилі", – розповів він.

Коричневий рис дуже корисний
Коричневий рис корисніший за білий / Фото Pexels

Чим шкідливий цукор?

Цукор – це якраз той продукт, що може призвести до збільшення ваги, особливо, якщо ви споживаєте його у підсолоджених напоях – наприклад, у соках, адже вони містять надзвичайно багато фруктози.

А вона своєю чергою може посилити ваш голод і призвести до того, що ви хотітимете їсти більше. Вважається, що надмірне споживання цукру є основною причиною ожиріння та ще низки різноманітних хронічних захворювань. Тож лікарі радять обмежити вживання доданого цукру до менш, ніж 10% на день.

Отож, цих продуктів варто уникати під час сніданку:

  • цукор;
  • солодкі ласощі;
  • десерти;
  • солодкі напої.

Натомість ви можете спробувати збагатити свій раціон деякими здоровими альтернативами – зокрема, домашніми кашами, смузі, грецьким йогуртом чи вівсянкою.